Vodafone Україна інвестував в українську економіку понад 70 млрд гривень

НовиниЕкономіка    21.04.2017 - 11:44
Фото: Vodafone Україна є найбільшим інвестором в економіку країни
Фото: Vodafone Україна є найбільшим інвестором в економіку країни

В 2015-2016 роках було інвестовано 10 млрд гривень

Інвестиції Vodafone Україна в українську економіку за 24 роки роботи склали понад 70 млрд гривень. Про це повідомили в прес-службі компанії.

Зокрема, у 2016 році Vodafone Україна інвестував в телекомунікаційну інфраструктуру 2,9 млрд гривень. Загальні інвестиції компанії в період активного будівництва мережі в 2015-2016 років досягли рекордного на ринку показника в 10 млрд гривень.

"У 2017 році ми плануємо вкласти значно більшу суму в розвиток мережі в порівнянні з торішніми інвестиціями. Ми сподіваємося, що наш внесок у розвиток технологій та інфраструктури країни, а також наші ініціативи щодо розвитку вітчизняної науки та соціальної сфери допоможуть поліпшити конкурентоспроможність держави та сприятимуть його стійкого економічного розвитку", - зазначила генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова.

Компанія повністю модернізувала обладнання, не тільки замінивши існуючі 2G антени на обладнання з підтримкою 3G і 4G, але і встановила додаткові базові станції для забезпечення надійного 3G покриття. Крім того, модернізовані не менш важливі мережеві елементи, такі як ядро мережі, комутаційне обладнання, транспортна мережа, indoor-рішення. Це дозволило забезпечити достатні потужності і пропускну здатність мережі, щоб клієнти могли використовувати великі обсяги мобільного інтернету на стабільно високої швидкості.

При цьому компанія значно покращила показники якості роботи мережі, такі як надійність голосового та інтернет-з'єднання, ці показники перевищили не тільки середньоринкові, але і міжнародні стандарти Vodafone.

Зазначимо, що Vodafone Україна є одним з найбільших інвесторів в Україну, всього за 24 роки роботи оператор вклав у розвиток інфраструктури близько 38 млрд гривень. Vodafone Україна також є одним з найбільших платників податків до бюджету України. 33 млрд гривень, включаючи податки і збори за використання радіочастот, компанія перерахувала в бюджет держави за весь період роботи. Таким чином загальні інвестиції Vodafone Україна в економіку країни становили понад 70 млрд гривень.

On Top