Vodafone проведе екскурсію Херсоном за три години і 100 мегабайт

П'ятниця 27 травня 2016 10:45
Vodafone проведе екскурсію Херсоном за три години і 100 мегабайт
Фото: оператор "Водафон" в Україні (Wikimedia Commons)

До мережі інноваційних маршрутів Smart Routes "Водафона" додалася херсонська "Стежка Сови"

Мобільний оператор "Vodafone Україна" відкрив у четвер 26 травня унікальний інноваційний туристичний маршрут у місті Херсоні. Про це РБК-Україна повідомили у прес-службі телеком-компанії.

Як зазначається, проект реалізовано спільно із Херсонською обласною державною адміністрацією та міською радою.


Туристичний маршрут "Стежка сови" завдовжки у шість кілометрів об'єднує 20 найцікавіших пам'яток Херсона. Гості міста зможуть за три години пройти всі визначні місця, витративши на прогулянку 800 ккал.

"Таким чином, все, що тепер потрібно витратити на вивчення міста, - це 0 грн, 3 години, 6 км і 800 ккал і 100 Мб", - йдеться в повідомленні.

Маршрут Vodafone розпочинається прямо від залізничного вокзалу і закінчується на набережній.

Vodafone проведе екскурсію Херсоном за три години і 100 мегабайт

Фото: херсонська "Стежка Сови" для туристів ("ВКонтакте" /vfukraine)

Туристу не знадобиться шукати в місті першу табличку, щоб почати самостійну екскурсію: достатньо просто вийти із Залізничного вокзалу. Назву туристична стежка отримала завдяки її головному персонажеві – смішний сові-моряку.

Туристичний маршрут прокладено за допомогою стрілок і спеціальних табличок із QR-кодами, символікою та номерами локацій. Таблички на маршруті встановлюються безпосередньо біля пам'яток, стрілки вказують шлях до наступної локації.

Під час зчитування QR-коду за допомогою смартфона або планшета турист потрапляє на сторінку з докладним описом і фото найближчого історичного або культурного об'єкта – площі, будинку чи пам'ятки. До опису пам'яток додаються посилання на детальну карту міста із зазначенням місць, де розташовано інші таблички із совою. Віртуальна екскурсія дасть не тільки історичну інформацію, але й познайомить із цікавими совиними історіями та легендами Херсона.

Туристична стежка в Херсоні доповнить карту інноваційних міських маршрутів "Водафона" – Vodafone Smart Routes, у яких сучасні інформаційні технології, зокрема послуги 3G інтернету, використовуються для розвитку туристичної привабливості та інфраструктури українських міст.

Мережа маршрутів Vodafone Smart Routes

Сьогодні мережа включає три маршрути: у Полтаві, Чернівцях та Херсоні. Першою на карті інноваційних туристичних маршрутів Vodafone Smart Routes стала "Стежка легенд" у Полтаві, відкрита 23 вересня 2015. Візуальний символ полтавського маршруту – щаслива підкова. Маршрут об'єднав 20 культурних та історичних пам'яток Полтави. Паперові туристичні путівники "Стежка легенд" розміщено в музеї-садибі Івана Котляревського (м. Полтава, Соборний майдан, 3) і в магазині оператора (м. Полтава, вул. Фрунзе, 66).

Туристичний маршрут "Відкрий для себе Чернівці" з'явився в місті 1 жовтня 2015. Візуальним символом інноваційного Чернівецького маршруту, який об'єднав 21 цікаву пам'ятку полікультурного міста, веселий їжачок. Туристичні путівники розміщені в магазині оператора (р. Чернівці, вул. Соборна, 10) і в туристично-інформаційному центрі (р. Чернівці, вул. Центральна площа, 1).

Нагадаємо, раніше Vodafone розширив 3G покриття в Миколаївській області. Як повідомлялося, абонбаза оператора Vodafone Україна" виросла за рік до 20,7 млн клієнтів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся