Vodafone представив нові тарифи

НовиниТелеком & IT    01.08.2016 - 13:03
Фото: Vodafone оновлює тарифну лінійку (прес-служба компанії)
Фото: Vodafone оновлює тарифну лінійку (прес-служба компанії)

Абонентам компанії буде доступно два нових і три оновлених тарифних плану

Мобільний оператор Vodafone Україна з 1 серпня запускає нову тарифну лінійку з абонплатою від 40 до 150 гривень/місяць. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.


Так, абонентам компанії буде доступно два нових і три оновлених тарифних плану. Тариф Light не передбачає щомісячної абонплати, замість цього абонент може оплачувати послуги тільки у випадку користування. У цьому тарифі безлімітні дзвінки в мережі Vodafone і "МТС Україна" обійдуться у 2 гривні/день. Крім того, абоненти отримають 100 Мб за 5 гривень/день мобільного інтернету. Дзвінки на інші мережі обійдуться абонентам цього плану в 1,5 гривень/хвилину по Україні і 3 гривні/хвилина – в країни присутності Vodafone.

В пакеті ХЅ+, передбачає безлімітні дзвінки всередині мережі, абонплата становитиме 40 гривень/місяць. До неї входить також 1 Гб мобільного інтернету і 30 хвилин для дзвінків по Україні.

Крім того, оператори оновив раніше діючі тарифи Red S, M і L, в них були збільшені обсяги послуг, у тому числі мобільного інтернету. Крім того, для абонентів найдорожчого тарифу, L (абонплата 150 гривень) став доступний також сервіс Vodafone TV з пакетом "Ефір".

Нагадаємо, Vodafone розробив персональні пропозиції для абонентів усіх тарифів.

On Top