Vodafone розпочав освітній проект Big Data Lab

Фото: Vodafone Україна (legalweek.com)
Фото: Vodafone Україна (legalweek.com)

Учасники мали змогу створити власний проект, використовуючи реальні дані абонентів

Компанія Vodafone Україна розпочала освітній проект Big Data Lab, учасники якого отримали змогу створити власний проект, використовуючи реальні дані великої корпорації. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Компанія Vodafone розпочала освітній проект Big Data Lab, учасники якого отримали унікальну можливість створити власний проект, використовуючи реальні дані великої корпорації. Відкрити їх досі не наважувався ніхто. Адже дата-аналітика - дуже комерційна справа, в якій обертаються великі гроші", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, вказаний ринок в Україні тільки формується, тому завдання експерименту полягає у тому, щоб продемонструвати сферу застосування дата-рішень та інтелектуальний потенціал українських спеціалістів галузі.

До участі у проекті зареєструвалися до 1,5 тисячі осіб, до фінального етапу змагань дійшли 34 команди.

"Дві доби поспіль учасники хакатону Big Data Lab відпрацьовували свої проекти різної тематики - від рішень для міста до бізнесових моделей - на живих даних, які відкрив для них Vodafone", - йдеться у повідомленні.

Vodafone розпочав освітній проект Big Data LabVodafone розпочав освітній проект Big Data Lab
 

Фото: освітній проект Big Data Lab

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Vodafone Україна запустив лабораторію Big Data Lab з доступом до реальних даних абонентів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся