ru ua

"ВКонтакте" запустила послугу грошових переказів

"ВКонтакте" запустила послугу грошових переказів Фото: "ВКонтакте" запустила послугу грошових переказів

Послуга не буде поширюватися на власників карт українських банків

Соціальна мережа "ВКонтакте" повідомила про запуск системи грошових переказів. Про це говориться в блозі компанії.

"Сьогодні ми запускаємо послугу безготівкових грошових переказів між користувачами. Відправляйте гроші в повідомленнях, використовуючи банківську картку", - йдеться в повідомленні.

Для відправлення грошей потрібно вибрати користувача, якому потрібно відправити гроші, далі в меню вибрати пункт "Гроші" і ввести суму, використовуючи банківську карту.

"Одержувачу прийде повідомлення з перекладом, і він сам вибере, на яку карту зарахувати кошти", - відзначають в компанії.

Сервіс працює у веб-версії, так і в мобільних додатках для Android і Windows Phone. Користувачі iOS можуть одержувати перекази, але поки не зможуть їх відправляти. Ця функція стане для них доступною з найближчим оновленням програми.

Відправити переказ можна з карток Mastercard, Maestro та Visa російських банків, отримати — на карти Mastercard, Maestro і Visa російських банків, а також на картки Mastercard та Maestro, випущені в Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Німеччини, Грузії, Ізраїлі, Італії, Казахстані, Латвії, Литві, Молдові, Румунії, Узбекистані, Франції, Чехії та Естонії.

Сума переказу — від 100 до 75 тис. рублів. Комісія за відправку переказу з картки Visa — 1% від суми, мінімум 40 рублів. Для держателів карток Mastercard і Maestro при відправленні переказів комісія не стягується.

Нагадаємо, виручка "Вконтакті" зросла на 41% у першому півріччі.