"ВКонтакте" оновить дизайн

"ВКонтакте" оновить дизайн
Фото: зовнішній вигляд соцмережі буде змінено (Rsute.ru)

Зміни планується запровадити протягом 2016 року

Соціальна мережа "ВКонтакте" планує змінити дизайн свого веб-сайту. Про це з демонстрацією оновленого зовнішнього вигляду VK.com повідомляє фотододаток Snapster (російський варіант Instagram, що належить соцмережі, - ред.).

Зокрема, на представленому зображенні показано сторінку із профілем користувача "ВКонтакте".

Відтак, якщо дизайн соцмережі буде оновлено, то, згідно з наявною інформацію, з верхньої частини меню зникнуть розділи "Люди", "Ігри", "Музика" і "Спільноти" - в ній залишаться логотип "ВКонтакте", а також значок профілю користувача, пошуковий рядок, а також іконки повідомлень і музики.

"ВКонтакте" оновить дизайн

"Цей дизайн було представлено ще влітку 2015 року. Новий дизайн планується ввести протягом 2016 року", - розповів глава прес-служби "ВКонтакте" Георгій Лобушкін, який з 1 лютого перейде на посаду директора з комунікацій Mail.Ru Group. При цьому прес-службу соцмережі очолить редактор проекту "ВКонтакте" LIVE Plus.

Нагадаємо, добова аудиторія соціальної мережі "ВКонтакте" (VKontakte.ru/VK.com) в Україні зросла у 2015 році на понад 8% - до 13 мільйонів десктопних користувачів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся