ua ru

Viber розширив глобальну аудиторію на 50% за рік

Viber розширив глобальну аудиторію на 50% за рік Фото: інтернет-месенджер "Вайбер" (AndriodInsider)

На даний момент інтернет-месенджером користуються більше 750 мільйонів людей у всьому світі

Глобальна аудиторія месенджера Viber за рік зросла на 50,8%, сягнувши 754 мільйонів користувачів станом на травень 2016 року. Про це повідомили у прес-службі компанії.

"Глобальна аудиторія Viber на травень 2016 року склала 754 млн користувачів, у квітні 2015 року показник становив 500 млн користувачів", — йдеться в повідомленні.


Viber є сервісом для обміну текстовими, голосовими і відеоповідомленнями. Безкоштовно користувачі можуть надсилати текстові повідомлення, фото, відео, робити дзвінки іншим користувачам "Вайбер". Онлайн-сервіс, що входить до групи Rakuten, доступний у 193 країнах світу, а нещодавно в ньому з'явилися стікери з українськими козаками.

Примітно, що в Росії, куди адміністрація інтернет-компанії перенесла свої сервери з персональними даними громадян РФ восени 2015 року, аудиторія месенджера виросла за рік удвічі, перевищивши 60 млн користувачів.

Як повідомлялося напередодні, Viber викупив доменне ім'я viber.ru, проте сума угоди з бізнесменом В'ячеславом Семенчуком поки не розкривається.

Нагадаємо, месенджер Viber зашифрує листування і запустить "приховані чати".

Як заявляв голова Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, СБУ має технічну можливість знімати інформацію з месенджерів Viber і WhatsApp.

Як стало відомо в лютому, Western Union запускає грошові перекази у Viber. Раніше Viber оновився до повідомлень, які видаляються в атоматичному режимі.