"Укрпошта" закупила 3,5 тис. комп'ютерів на 70 млн гривень

НовиниТелеком & IT    29.09.2016 - 10:06
Фото: "Укрпошта" отримає партію комп'ютерів за десятки мільйонів гривень
Фото: "Укрпошта" отримає партію комп'ютерів за десятки мільйонів гривень

Контракт буде підписаний 30 вересня

Державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" закупила 3,5 тис. комп'ютерів, сума закупівлі склала 69,5 млн гривень. Про це йдеться в прес-релізі підприємства.

Контракт буде підписаний 30 вересня.

В "Укрпошті" підкреслюють, що тендер був проведений не через систему Prozorro, так як він був оголошений ще навесні, а зобов'язання проведення тендерів через електронну систему набуло чинності тільки в серпні. Підприємство зазначає, що тендер припинявся при зміні керівництва в червні, однак незабаром був продовжений, так як, згідно законодавства, проведення закупівель повинно йти по тій процедурі, яка діяла на момент оголошення тендеру.

"Також важливою обставиною продовження тендеру стало те, що скасування тендеру призвела б до зриву закупівлі необхідної техніки до кінця 2016 року", - відзначили в "Укрпошті".

На підприємстві стверджують, що за результатами тендера компанії вдалося отримати економію майже на 20 млн гривень.

Крім того, "Укрпошта" веде переговори з місцевими органами влади, які могли б передавати вже списану комп'ютерну техніку на потреби районних відділень пошти.

Рівень комп'ютеризації поштових відділень на даний момент вкрай низький. Так, з 11,5 тис. відділень тільки 20% обладнані комп'ютерною технікою.

Нагадаємо, глава "Укрпошти" поскаржився на низький рівень комп'ютеризації підприємства.

On Top