"Укрпошта" планує запустити нову систему мотивації персоналу з 2017 року

НовиниТелеком & IT    06.10.2016 - 17:20
Фото: "Укрпошта" поліпшити мотивацію персоналу
Фото: "Укрпошта" поліпшити мотивацію персоналу

Для запуску нової системи потрібно переглянути колективний договір

Державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" з початку наступного року планує запустити нову систему мотивації персоналу. Про це журналістам повідомив глава підприємства Ігор Смілянський.

Перший пілотний тренінг за якістю вже був проведений раніше в Києві. Гендиректор "Укрпошти" вважає мотивацію персоналу дуже важливою для ефективної роботи співробітників і підприємства в цілому. Для запуску нової системи потрібно переглянути колективний договір.

"У нас колективний договір передбачає – небудь премію всім, або нікому. Ми будемо його міняти. У нас є одна дирекція, де впроваджена система мотивації в якості пілота. Це щасливі люди. Вони приходять у вихідні на роботу, щоб заробити більше", - зазначив Смілянський.

В найближчі місяці керівництво підприємства погоджує новий колективний договір з урядом, Державною службою фіскальної та профспілками. Смілянський розраховує, що узгодження відбудеться до кінця року, що дозволить запровадити нову систему мотивації з початку 2017 року.

Відповідаючи на запитання чи будуть після цього скорочення персоналу, він повідомив, що найближчим часом не планує скорочувати листонош (36 тис. чоловік) і операторів (понад 20 тис.). Що стосується адмінперсоналу, тобто позиції на які планується набирати персонал, в той же час деякі функції відімруть.

"Є кілька функцій на яких у нас немає людей. Наприклад, управління нерухомістю або планування відкриття нових відділень, моніторингу каналів зв'язку. А якісь функції, навпаки, відімруть. Наприклад, коли ми замінимо автоматизацією ручну обробку посилок", - зазначив Смілянський.

Оптимізація персоналу може торкнутися працівників сортувальних центрів. Так, зараз у "Укрпошти" 30 таких центрів, їх кількість керівництво планує істотно скоротити.

Нагадаємо, "Укрпошта" посилила відділ економічної та внутрішньої безпеки.

On Top