"Укрпошта" почала надавати адмінпослуги у Дніпрі

НовиниТелеком & IT    02.11.2016 - 17:07
Фото: "Укрпошта" заходить у сферу електронних адмінпослуг
Фото: "Укрпошта" заходить у сферу електронних адмінпослуг

Підприємство буде доставляти довідки, які замовляють користувачі порталу iGov

Державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" спільно з міською радою Дніпра з 1 листопада початок надавати адміністративні послуги за місцем проживання. Про це йдеться в повідомленні "Укрпошти".


На порталі електронних адмінпослуг iGov користувач може замовити ряд довідок, а "Укрпошта" доставить їх за вказаною адресою. Зараз отримати таким чином можна довідку про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, довідки про використання житлових чеків при приватизації державного житлового фонду, довідку про відсутність паю, довідку про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання)

Перелік районів, підключених до системи, оприлюднений на порталі iGov і постійно оновлюється. В майбутньому "Укрпошта" планує перевести процес отримання всіх довідок в електронний режим і виключити необхідність надання певних документів для отримання послуг, якщо такі документи є у розпорядженні центру.

Як вважає генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський, такий підхід дозволить повністю прибрати спілкування громадян з чиновниками в процесі отримання довідок. За його словами, в такому ж форматі влада буде співпрацювати з "Укрпоштою" під час видачі карток жителів Дніпра, де "Укрпошта" візьме на себе функцію доставки.

Нагадаємо, раніше "Укрпошта" визначилася з переможцем тендеру по оцінці майна в рамках корпоратизації.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top