"Укрбуд" запустив власну програму доступного житла

НовиниСуспільство    25.10.2016 - 15:29
Покупцям пропонують квартири по 13 500 грн за кв. м
Покупцям пропонують квартири по 13 500 грн за кв. м

Один з провідних гравців на ринку житлового будівництва столиці - Українська державна будівельна корпорація "Укрбуд" - анонсувала запуск своєї нової житлової програми, запропонувавши покупцям квартири за максимально доступною ціною – 13 500 грн за кв. м. Про це повідомили в будівельній корпорації.

Як відзначили в компанії, житловій програмі передував економічний "експеримент": забудовник знизив ціну на ряд квартир в житловому комплексі Дарницького району. Якщо раніше середня ціна тут була 16 000 грн за кв. м, то після зниження вона склала 13 500 грн за кв. м. тобто, квартира площею 30 кв. м, яка коштувала 480 тис. грн, тепер обійдеться в 405 тис. грн.

"Часто складна економічна ситуація не дозволяє людям зробити бажану покупку або штовхає їх на пошуки сумнівних варіантів, - говорить голова ради директорів будівельної компанії "Укрбуд" Юрій Пелих. - Вони починають вкладати гроші в проекти без документів або купувати міні-квартири площею 18-20 квадратних метрів без кухні і нормального санвузла, в деяких з них можуть виникнути проблеми з реєстрацією. При цьому ціна такого житла цілком порівнянна з вартістю комфортної квартири. У "Укрбуду" всі квартири виконані з дотриманням державних будівельних норм, їх площа 30 кв. м і більше".

У корпорації зазначили, що економічно обґрунтовані розрахунки дозволили переглянути стратегію продажів і показники рентабельності, а також посилити контроль витрат на споруджуваних об'єктах. Всі ці кроки і інтерес клієнтів дозволили переформатувати акцію в програму "Доступне житло від "Укрбуду", яка буде діяти до кінця нинішнього року і охопить п'ять житлових комплексів, розташованих у Дарницькому, Святошинському та Голосіївському районах Києва, повідомили в компанії. В рамках програми пропонуються не тільки однокімнатні, а також двох- і трикімнатні квартири.

"В рамках програми пропонуються не тільки однокімнатні, а також двох- і трикімнатні квартири. Це не роздача подарунків, а цілком здоровий підхід. Корпорація змогла максимально оптимізувати будівельні і маркетингові процеси, щоб запропонувати покупцям повноцінне житло за доступними цінами у своїх ЖК і без шкоди для якості", - розповідає керівник департаменту продажів "Укрбуду" Оксана Голобородько.

Вона також зазначила, що в програмі "Доступне житло" беруть участь не кілька квартир, які забудовники зазвичай виставляють на акції, мова йде про сотні варіантів, пропонованих кожен місяць.

On Top