Українські будівельники завершили спорудження злітної смуги в аеропорту Дашогуз в Туркменії

НовиниІнфраструктура    11.09.2015 - 11:14

Українські будівельники завершили спорудження злітно-посадкової смуги в аеропорту Дашогуз в Туркменії. Про це РБК-Україна повідомили сьогодні в компанії "Альтком".

Першу технічну посадку на новий об'єкт здійснив літак "Боїнг 737-200" "Туркменських авіаліній". Смуга має протяжність 3800 метрів і завширшки 60 метрів. Вона дозволяє приймати літаки "Боїнг-777". Її будівництво ведеться з травня 2013 року.

Одна з найбільших українських будівельних компаній отримала підряд на кілька об'єктів аеродромного комплексу Дашогуза. Завершується зведення вежі управління повітряним рухом висотою 50 метрів. Будуються магістральна і з'єднувальні руліжні доріжки, перон для літаків. Контракт підписано в 2013 році на загальну суму близько 200 млн дол.

Дашогуз є одним з найстаріших аеропортів Туркменії. Перший авіарейс виконаний в 1924 році. У 2009 році завершена реконструкція будівлі аеровокзалу. Вдосконалення аеродромної інфраструктури аеропорту дозволить значно підвищити його технічні можливості у відповідності з міжнародними стандартами.

На початку 2013 року "Альтком" здав автодорожній міст між містами Атамурат і Керкічі, після чого підписав контракти на будівництво інших об'єктів у Туркменії на загальну суму близько 1 млрд дол.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top