В Україні презентували інноваційні розробки для важкої промисловості

НовиниТелеком & IT    29.11.2017 - 18:14
Фото: презентація проектів
Фото: презентація проектів

Зокрема, вчені представили розробки по обігріву будинків з допомогою теплої води з систем охолодження

В Україні презентували інноваційні розробки вітчизняних вчених для важкої промисловості. Про це повідомляє прес-служба компанії Vodafone Україна.

Так, у Дніпрі відбулася експертна зустріч Tech Today Hub "Інноваційні рішення для важкої промисловості", на якій українські вчені представили новітні розробки для важкої промисловості. Організаторами зустрічі виступили некомерційна організація NDI Foundation, Vodafone Україна і промислова компанія "Інтерпайп".

Фото: презентація проектів

"Важка промисловість завжди була локомотивом української економіки. І підтримати це лідерство можна лише впровадженням інновацій у виробництві, особливо виходячи на міжнародні ринки. Тому ми відкриті для співпраці з наукою і бізнесом, націленим на новаторство і високі технології", - заявила гендиректор Vodafone Україна Ольга Устинова.

Зокрема, були представлені проекти провідних інститутів НАН України у сферах управління виробничими відходами, водоочищення та водопідготовки, енергоефективності, сучасних інструментів та матеріалів у металургії та машинобудуванні, а також цифрових технологій.

Серед іншого, вчені представили розробки по обігріву будинків з допомогою теплої води з систем охолодження, використання BigData на промислових підприємствах, а також паливо з насіння.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top