В Україні хочуть створити фонд для збільшення фінансування стартапів

НовиниТелеком & IT    07.07.2016 - 10:45
Фото: в Україні можуть збільшити фінансування стартапів (startup.today)
Фото: в Україні можуть збільшити фінансування стартапів (startup.today)

В Українській асоціації міжнародних інвесторів запропонували впровадити модель "Фонд фондів" для інвестування в існуючі на ринку і нові венчурні фонди

Українська асоціація міжнародних інвесторів (UVCA) запропонувала створити фонд за підтримки держави для фінансування стартап-проектів в Україні.

Про це йдеться в прес-релізі асоціації.


У середу проводилася зустріч представників асоціації та ІТ-спільноти з президентом Петром Порошенко.

Зокрема, в асоціації запропонували впровадити модель "Фонд фондів" для інвестування в існуючі на ринку і нові венчурні фонди. У зв'язку з цим було запропоновано звернутися до Європейського інвестиційного фонду та інших міжнародних інституцій, що реалізують дану модель.

"Це дозволить стимулювати розвиток венчурної та IT-індустрії, а також дасть можливість існуючим 2500 стартапам (з яких за даними UVCA тільки 66 залучили інвестиції в минулому році) отримати фінансування в Україні", - відзначають в UVCA.

Крім того, представники галузі озвучили й інші пропозиції для розвитку сфери ІТ в Україні. Так, пропонується створити державний інститут, відповідальний за інноваційну політику України за зразком Office of the Chief Scientist (Офіс головного вченого) в Ізраїлі. Також в асоціації пропонують спростити отримання в Україні робочої візи для іноземців (скорочення термінів до одного дня) для залучення в країну висококваліфікованих фахівців у першу чергу у сфері високих технологій.

В асоціації також звернули увагу на проблему тиску на IT-підприємства з боку правоохоронних органів і просять ввести мораторію на вилучення серверів у компаній, які займаються інноваційною діяльністю.

"Петро Олексійович пообіцяв більш детально вивчити всі пропозиції і провести повторні зустрічі для встановлення налагодженого діалогу і співпраці між державою та IT-сектору", - срезюмировал голова наглядової ради асоціації Андрій Колодюк.

Нагадаємо, український стартап переміг на міжнародному конкурсі, отримавши €100 тис.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся