ua ru

Вчені розробили окуляри віртуальної реальності, адаптовані для слабозорих

Вчені розробили окуляри віртуальної реальності, адаптовані для слабозорих Фото: з'явилися окуляри віртуальної реальності для слабозорих

Вчені вважають, що нові окуляри можуть використовуватися як портативні пристрої для пацієнтів з гиперопией, міопією і гіперметропією

Вчені з Стенфордського університету в США розробили прототип окулярів віртуальної реальності, які здатні адаптуватися під зір користувача, повідомляє видання Naked-science.

Вчені представили технологію "відображення з адаптивним фокусом", на основі якої і були розроблені два прототипу очок. У першому використовувалися рідинні лінзи, а комп'ютер змінював глибину різкості в залежності від відстані між користувачем і віртуальним об'єктом.

alt

У другому прототипі, створеному на базі Samsung Gear VR, екран пристрою фізично переміщався за допомогою приводу, що імітував зміна відстані до об'єкта. При цьому система відстеження напрямку погляду розмивала фон спостережуваного об'єкта, в результаті чого створювалася ілюзія глибини різкості.

alt

Вчені вважають, що нові окуляри можуть використовуватися як портативні пристрої для пацієнтів з гиперопией, міопією і гіперметропією.

Нагадаємо, Apple запатентувала окуляри віртуальної реальності для iPhone.