ru ua

Twitter змінить принцип роботи ліміту у 140 знаків

Twitter змінить принцип роботи ліміту у 140 знаків Фото: соціальна мережа "Твіттер" (EPA/UPG)

Про це повідомили у прес-службі американського сервісу мікроблогів

Сервіс мікроблогів Twitter вводить новий принцип роботи ліміту у 140 знаків, знімаючи обмеження на імена користувачів при надсиланні відповідей, а також на прикріплені файли. Про це напередодні повідомили у прес-службі соцмережі.

"У найближчі місяці ми внесемо зміни, щоб спростити публікацію твітів. У тому числі не будемо враховувати кількість символів в іменах користувачів у відповідях", - йдеться в повідомленні.


Зокрема, будь-які медіадодатки - фото, відео, GIF-файли, опитування, цитати твітів - не будуть враховуватися в ліміті 140 знаків у межах одного твіту.

Крім того, назви облікових записів при відповіді на твіт іншого користувача зі знаком @ також більше не будуть враховуватися у якості символів.

Таким чином, при зверненні до групи користувачів більше не потрібно економити місце для тексту.

Також Twitter оголосив про появу кнопки для ретвіта і цитування власних твітів, за допомогою якої користувач зможе ще раз поділитися ними зі своїми передплатниками разом із новими коментарями.

Twitter змінить принцип роботи ліміту у 140 знаків

Про те, що Twitter перестане враховувати символи, витрачені на посилання або прикріплені зображення, при підрахунку символів у лімітованих 140 знаками повідомленнях, джерела Bloomberg повідомили 16 травня.

Довжина гіперпосилань при публікації повідомлення у "Твіттері" зазвичай складає до 23 символів навіть після автоматичного скорочення посилання системою, тоді як довжина прикріпленого зображення є еквівалентною 36 символам.

Нагадаємо, Twitter зволів продавати дані до Росії, а не для ЦРУ.