ua en ru

Канал для дорослих отримав супутникову ліцензію після запевнень перейменуватися

Канал для дорослих отримав супутникову ліцензію після запевнень перейменуватися Фото: засідання Нацради з питань телерадіомовлення ("112 Україна")

Про це сьогодні повідомила прес-служба Нацтелерадіо за підсумками чергового засідання регулятора 28 квітня у Києві

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення на черговому засіданні в четвер 28 квітня прийняла рішення видати супутникову ліцензію ТОВ "Дорослі канали", м. Київ з логотипом BOLT ("Болт"). Про це сьогодні повідомили у прес-службі Нацтелерадіо.

Як зазначається, за форматом телеканал BOLT буде розважальним із фільмопоказом, який складе понад 14 годин на добу.


Супутниковий ретранслятор мовлення – AMOS 3. Власниками каналу є керівники продакшн-студій StarMedia і Film UA – Владислав Ряшин і Сергій Созановський.

За словами представників телеканалу "Болт", основною його метою є пропаганда контенту українського виробництва.

Як очікується, канал BOLT розпочне супутникове телемовлення у травні. Термін дії виданої йому ліцензії становить десять років.

"Назва телеканалу викликала зауваження членів Національної ради, і представники каналу пообіцяли подумати над її зміною", - наголосили у прес-службі Нацтелерадіо.

Канал для дорослих отримав супутникову ліцензію після запевнень перейменуватися

Канал для дорослих отримав супутникову ліцензію після запевнень перейменуватися

Нагадаємо, минулого місяця сервіс ОТТ-телебачення Divan.TV запустив доросле HD-відео на Smart TV. До пакету увійшли еротичні канали преміум-класу: Erox HD, Playboy TV та Erotica TV.

Ще раніше в березні телеком-компанія "Воля" презентувала пакет легальних телеканалів для дорослих. Як зазначалося, характер їхніх передач - еротичний (але не містить елементи порнографії), тому канали Playboy TV, Erox HD і Erotica TV будуть доступні в пакет "Нічний" тільки з 00:00 до 4:00, як того вимагає стаття 13 закону "Про захист суспільної моралі"..