ru ua

Технологіями Vodafone зацікавилися юні робототехніки

Технологіями Vodafone зацікавилися юні робототехніки Фото: мобільний оператор "Водафон" (прес-служба "Vodafone Україна")

Вихованці академії Robot Good навчаються у мобільного оператора розумним комунікаціям

Мобільний оператор "Vodafone Україна" в рамках освітньої програми 3G смарт-клуб організував спільно з академією робототехніки Robot Good серію екскурсій "Розумні комунікації" для учасників літнього міського інженерного табору RG City Camp. Про це РБК-Україна повідомили сьогодні у прес-службі компанії.

Як зазначив директор академії робототехніки Robot Good Олександр Тимошенко, після успішного створення прототипу телефону майбутнього і розробки унікальної системи сигналізації та мобільного оповіщення отримані студентами знання було закріплено на прикладах з реального життя під час екскурсії до компанії "Vodafone Україна".


"Юні інженери відвідали комутаційний центр, познайомилися з роботою базових станцій і різного сервісного обладнання. Діти дізналися, що таке роумінг і як ця корисна функція забезпечується співробітниками операторів мобільного зв'язку. Також вони побачили, як функціонує центр управління та обслуговування мережі, і змогли відчути себе на деякий час співробітниками компанії. На зворотному шляху всі емоційно обговорювали екскурсію і вишукували базові станції на вежах і будівлях", - додав Тимошенко.

Формат спільного проекту Vodafone і Robot Good передбачає міні-лекції про технології мобільного зв'язку, екскурсії по технічних приміщеннях, де встановлено комутаційне обладнання, спілкування з інженерами "Vodafone Україна". Також юні робототехніки можуть відвідати центр контролю та управління, звідки відбувається віддалений моніторинг і управління всією мережею мобільного зв'язку. Першими учасниками проекту стали студенти комп'ютерної академії "ШАГ".

Як зазначається, учні академії Robot Good пізнають основи робототехніки і програмування, вчаться самостійно створювати макет розумного будинку, що працює, вивчають фінанси та управління ними, вчаться проводити презентації у стилі Стіва Джобса, створювати сценарії квестів і відвідують екскурсії у провідних українських і міжнародних компаніях.

Нагадаємо,напередодні Vodafone покрив мережею 3G понад 100 міст Київської області, зокрема Ржищів.