ua ru

Таксі Києвjv і розумні браслети допоможуть ловити покемонів в Україні

Таксі Києвjv і розумні браслети допоможуть ловити покемонів в Україні Фото: гра Pokemon Go в Україні (Olx.ua)

На сьогодні сервіс приватних оголошень OLX видає близько 300 оголошень за пошуковим запитом "Pokemon Go"

Українські користувачі розпочали активно цікавитися Pokemon Go 14 липня - саме тоді зафіксовано зростання пошукових запитів, пов'язаних із грою. Про це повідомили у прес-службі онлайн-сервісу приватних оголошень OLX.ua (раніше Slando).

Як зазначається, на даний момент майданчик видає близько 300 оголошень за пошуковим запитом "Pokemon Go".


Недосвідченим користувачам, що бажають ловити покемонів, пропонують встановити гру на смартфон. В середньому така послуга обійдеться у 50 гривень. За 100 грн можуть встановити гру дистанційно або при зустрічі, а також розкажуть, як зловити Пікачу на самому початку гри.

Водночас є й "дуже добрі користувачі" - це любителі покемонів, які готові надати комплекс послуг безкоштовно. "Встановлю покемонів на ваш смартфон або планшет, навчу грати, покажу, як ловити рідкісних покемонів і розповім секрети гри. Зроблю це безкоштовно, але при бажанні ви можете мені віддячити і дати щось натомість", - йдеться в оголошенні .

Купівля готового акаунта обійдеться від 250 гривень, залежно від досягнень гравця. За 250 грн можна придбати обліковий запис 22-го рівня із 12 покемонами. За акаунт 28 рівня просять 1000 гривень, а за 29-й - 1999 грн.

Ціна за транспортування акаунта в середньому складе 300 гривень за 24 години. "Всі кошти підуть на оплату електрики для Пікачу і на пиво для інших покемонів", - стверджує автор оголошення.

Є користувачі, які пропонують більш професійний підхід до послуги, пропонуючи кілька комплексних планів. Стартова послуга - план "Хочу затестити" - приблизно буде коштувати 90 грн (до 10-го рівня), а план "Хочу стати богом" оцінюватиметься індивідуально.

Крім цього, якщо у вас немає часу самостійно шукати і ловити покемонів, знайдуться люди, які "вигуляють" ваш смартфон. Дмитро з Києва за 1 годину такої роботи бере 40 грн, за всі наступні години - по 30 гривень, а також він безкоштовно встановить гру.

Цінною для киян буде послуга "таксі містом для лову покемонів". В автомобілі потужна зарядка для смартфона і кондиціонер, водій забезпечить безпеку, щоб гравець не відволікався, а ще пригостить водичкою і цукерками. Одна година послуги - 400 гривень, дві години - 700 грн, три години - 900 гривень, а "при досягненні кожного нового рівня ти отримуєш знижку, рівну твоєму рівню".

Щоб не пропустити жодного покемона, ігроманам за ціною 1800 грн пропонується спеціальний браслет, який підключається через Bluetooth до смартфону. Щойно поруч з'являється покемон, пристрій починає вібрувати. Досить натиснути на кнопку - і покемона спіймано.

Таксі Києвjv і розумні браслети допоможуть ловити покемонів в Україні

В цілому, із комп'ютерної гри з елементами доповненої реальності зробили цілу розвагу. До "найбільшого мегаполіса Покемонів в Україні", тобто до Києва, запрошують всіх бажаючих на дводенне "Полювання на покемонів". За 499 гривень учасникам пропонують:

  1. зустріч після прибуття та інструктаж з техніки безпеки;
  2. проживання в елітному хостелі в центрі Києва (або за додаткову оплату в готелі);
  3. установку гри на телефон або планшет;
  4. упіймання Пікачу;
  5. контроль безпеки при лові Покемонів;
  6. захоплення Вежі противника з іншої команди.

Для справжніх фанатів у продажу вже є безліч сувенірів: кепки (180 гривень), футболки (від 149 грн), чохли на телефон (150 гривень) і навіть тюль (5 тисяч гривень) із портьєрами (3 тис. грн).

Нагадаємо, запуск Pokemon Go спровокував масову появу стильних доменів в інтернеті.