У Старобільську Луганської області розпочала овлення українська ТРК "Ірта"

Середа 30 грудня 2015 12:55
У Старобільську Луганської області розпочала овлення українська ТРК "Ірта"
Фото: луганська телерадіокомпанія "Ірта" (Svidomitov.net)

Концерн РРТ ввів в експлуатацію литовський телепередавач потужністю 0,5 кВт

Телерадіокомпанія "Ірта" розпочала мовлення на 53 телеканалі (ТВК) у Старобільську Луганської області. Про це в середу 30 грудня повідомили у прес-службі Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (Нацтелерадіо).

Як зазначається, 29 грудня "Незалежна телерадіокомпанія "Ірта" розпочала мовлення на 53 телевізійному каналі у Старобільську Луганської області.

Це відбулося завдяки введенню Концерном РРТ в експлуатацію передавача потужністю 0,5 кВт, який був отриманий від Литовської Республіки.

За останні два місяці це вже шостий передавач, введений в дію в Луганській області для трансляції програм телерадіокомпанії "Ірта".

29 грудня «Незалежна телерадіокомпанія «Ірта» розпочала мовлення на 53 телевізійному каналі у Старобільську Луганської о...

Опубліковано Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 30 грудня 2015 р.

Нагадаємо, у серпні луганська ТРК "Ірта" отримала дозвіл на мовлення в зоні АТО.

Як тоді повідомлялося, незалежний мовник працюватиме у п'яти населених пунктах Луганської області: у смт Біловодську - на 43 ТВК, смт Білолуцьку - на 44 ТВК, с. Зоринівці - на 44 ТВК, смт Марківці - на 48 ТВК, м. Сватове - на 38 ТВК.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся