США звинувачують українця в порушенні авторських прав на 1 млрд доларів

НовиниТелеком & IT    21.07.2016 - 10:44
Фото: порушення авторських прав в інтернеті (TechSpot)
Фото: порушення авторських прав в інтернеті (TechSpot)

Американський Мін'юст підозрює 30-річного жителя Харкова Артема Вауліна в порушенні авторських прав, відмиванні грошей та інших злочинах

Органи юстиції США відкрили кримінальну справу проти українця, який, за її даними, є власником найпопулярнішого у світі торрент-трекера Kickass Torrents (КАТ). Про це повідомляє BBC.

Як зазначається, американське міністерство юстиції звинувачує 30-річного жителя Харкова Артема Вауліна в порушенні авторських прав, відмиванні грошей та інших злочинах.


Вауліна було заарештовано в середу в Польщі, і США домагатимуться його екстрадиції. Про що повідомляє офіс Федерального прокурора США в Північному окрузі штату Іллінойс.

"Ваулін звинувачується в тому, що управляє найбільшім за відвідуваністю в інтернеті торрент-сайтом, де незаконно поширюється контент, вартість якого перевищує 1 млрд доларів", - заявила помічниця генерального прокурора США Леслі Колдуелл.

За даними Мінюста США, щомісячна аудиторія Kickass Torrents становить 50 мільйонів користувачів. За даними сервісу аналітики Alexa, сайт займає 69 місце в інтернеті за популярністю.

Матеріали проти Вауліна подано до окружного суду в Чикаго, який вже ухвалив заморозити один банківський рахунок і сім доменних імен, пов'язаних з торрент-трекером.

Нагадаємо, раніше український хакер визнав провину в крадіжці прес-релізів для заробітку на фондових ринках.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Facebook заплатить знаменитостям за просування сервісу "живої відеотрансляції" Французький антитерористичний додаток забарився із SOS на три години
On Top