Фахівці ПАТ "Криворіжгаз" взяли участь у Всеукраїнських змаганнях аварійних служб

Середа 23 серпня 2017 10:52
Фахівці ПАТ "Криворіжгаз" взяли участь у Всеукраїнських змаганнях аварійних служб
Фото: газ

В рамках конкурсу для учасників були створені різного роду аварійні ситуації на газорозподільній системі

З 21 по 23 серпня в місті Марганець Дніпропетровської області на базі навчально-тренувального полігону ПАТ "Дніпропетровськгаз" відбувся другий етап фінальної частини Всеукраїнських змагань аварійних служб групи компаній РГК "Наша майстерність - Ваша безпека". Про це повідомляє прес-служба компанії.

У змаганнях аварійних служб на базі Східного регіону взяли участь сім бригад, які представили аварійні служби з Харківської, Дніпропетровської та Сумської областей. Свої навички також продемонструвала аварійна бригада ПАТ "Криворіжгаз", яка вже не перший рік на практиці підтверджує професіоналізм роботи.

В рамках конкурсу для учасників були створені різного роду аварійні ситуації на газорозподільній системі. Під час роботи бригади в екстрених умовах, спеціальна комісія оцінювала її професіоналізм, вміння діяти оперативно і злагоджено. Зокрема, фахівці служби "104" повинні були правильно підготувати спеціальну техніку, застосувати необхідні рятувальні засоби і при цьому працювати у відповідності з нормативами. За таких умов, високого результату при ліквідації витоків газу і локалізації аварійної ситуації, бригада могла досягти тільки завдяки спільній, командній роботі.

"Цей конкурс спрямований на підвищення професійного рівня фахівців аварійних служб при локалізації і ліквідації аварійних ситуацій. Адже саме завдяки оперативній реакції АДС нам вдається попередити і уникнути багатьох аварійних випадків. Наприклад, у 2016 році служба "104" пропрацювали понад 14 тис. звернень споживачів газу Кривого Рогу і населених пунктів, що знаходяться в зоні обслуговування компанії", - розповіла головний інженер ПАТ "Криворіжгаз" Марина Терентьєва.

За її словами, важливість проведення таких змагань є безперечною. Адже фахівці можуть відпрацювати і вдосконалити свої навички під час ліквідації тих чи інших аварійних ситуацій та обмінятися досвідом з колегами з аварійної служби інших регіонів. Крім того, разом з практичними завданнями конкурсна комісія перевіряє теоретичні знання фахівців, засновані на інформації про властивості газу, порядку дій служби та вимог нормативів.

Всього в трьох етапах фінальній частині Всеукраїнських змагань, які проходять у Центральному, Східному та Західному регіонах зустрінуться 20 кращих бригад аварійних служб газорозподільних компаній групи РГК. За результатами міжрегіональних змагань будуть визначені три команди, які будуть змагатися восени за звання кращої аварійної бригади.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся