Створення інфраструктури супутникового інтернету OneWeb обійдеться в 3,5 млрд доларів

НовиниТелеком & IT    18.07.2016 - 09:41
Фото: проект глобального покриття супутниковим інтернетом стартував (techcrunch.com)
Фото: проект глобального покриття супутниковим інтернетом стартував (techcrunch.com)

Вартість одного супутника, які будуть вироблятися на спільному підприємстві Airbus і OneWeb, складе близько 500 тисяч доларів

Створення інфраструктури супутникової мережі OneWeb, на базі якої буде функціонувати система глобального доступу в інтернет, обійдеться в 3,5 млрд доларів, повідомляє Український телекомунікаційний портал.


За даними порталу, попередній етап проекту завершено з річною затримкою.

"І до кінця серпня ряд робіт по виготовленню дослідних зразків комунікаційних супутників буде переданий для виконання компаніями-підрядниками", - зазначає видання.

Наступний етап полягатиме у розробці і виробництві перших десяти зразків супутників. Основним їх виробником чи буде компанія Airbus Defence and Space, а в космос вони будуть запущені в 2017 році. Вартість одного супутника, які будуть вироблятися на спільному підприємстві Airbus і OneWeb, складе близько 500 тисяч доларів, а вся структура майбутньої мережі обійдеться в 3,5 млрд доларів.

"В подальшому будуть проведені самі ретельні випробування цих десяти супутників, і якщо все закінчиться успішно, то буде дано зелене світло виготовлення залишилися 890 супутників", - йдеться в повідомленні.

Розгортання всієї супутникової мережі намічено на кінець 2019 року, однак з урахуванням можливих проблем з фінансуванням, розглядається можливість покриття в першу чергу областей, які приносять швидкий прибуток. А такі регіони, як Африка, Азія та Південна Америка будуть забезпечуватись покриттям у другу чергу.

Нагадаємо, в Україні немає перепон для появи дешевого супутникового інтернету, - УДЦР.

On Top