Соцмережа "ВКонтакте" перейшла на новий дизайн

Соцмережа "ВКонтакте" перейшла на новий дизайн
Фото: користувачі "Вконтакте" отримали новий дизайн (hqroom.ru)

Адміністрація сайту змінила багато розділів, в тому числі меню керування сторінкою і повідомлення

Соціальна мережа "ВКонтакте" повністю оновила дизайн.

"Сьогодні ВКонтакте повністю переходить на новий дизайн. Ми позбулися зайвих деталей і зробили сайт простіше для сприйняття", - наголошується в повідомленні при заході користувача на свою сторінку.


зокрема, було змінено меню керування сторінкою. Тепер воно є випадаючим вгорі сайту. Налаштування і редагування, кнопка виходу, а також швидкий доступ до служби підтримки і власній сторінці відкриваються при натисканні на іконку з фотографією.

Крім того, створено розділ "Повідомлення", в якому збираються позначки "Мені подобається", заявки в друзі, згадки, дні народження та інші події.

Також був змінений доступ до аудіозаписів.

"Швидкий доступ до розділу аудіозаписів здійснюється вгорі сайту через іконку "ноти". Після початку відтворення на її місці з'являються кнопки управління плеєром", - наголошується в повідомленні соцмережі.

"ВКонтакте" також змінила інтерфейс повідомлень. Так, тепер імена поточних співрозмовників винесені в блок праворуч.

"Між ними зручно перемикатися, а при завершенні бесіди можна прибрати ім'я зі списку за допомогою "хрестиків", - підкреслюють в соцмережі.

Крім того, був введений режим "розумної стрічки". Якщо користувач переключитися на неї, то найбільш цікаві новини будуть показуватися йому вище за інших.

Також був змінений режим перегляду фотографій.

"Фотопросмотрщик орієнтований горизонтально, щоб краще задіяти простір широкоформатних екранів, а коментарі відображаються праворуч від фотографії", - підкреслюють в "ВКонтакте".

Нагадаємо, "ВКонтакте" випустила власний аналог Prisma.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся