Смартфони на чверть знижують продуктивність роботи, - Kaspersky Lab

НовиниТелеком & IT    27.09.2016 - 14:19
Фото: смартфони знижують концентрацію уваги під час роботи (businessnewsdaily.com)
Фото: смартфони знижують концентрацію уваги під час роботи (businessnewsdaily.com)

За даними проведеного експерименту, підвищувалася працездатність людини кардинально, коли його смартфон був поза приміщенням

Експерти з Вюрцбурзького університету і Університету Ноттінгем Трент, що проводили експеримент по запросу "Лабораторії Касперського", прийшли до висновку, що смартфони на 26% знижують продуктивність роботи, якщо потрібно зосередитися на ній безпосередньо за робочим столом. Про це йдеться в прес-релізі лабораторії.

"Експерти вивчили поведінку 95 осіб у віці від 19 до 56 років і прийшли до висновку, що відсутність телефону сприятливо позначається на ефективності роботи", - наголошується в повідомленні.

зокрема, учасникам експерименту пропонувалося виконати тест на концентрацію уваги в чотирьох різних умовах: смартфон знаходиться в кишені; смартфон лежить на робочому столі; смартфон замкнений у ящику; смартфон знаходиться за межами кімнати.

"Результати випробувань були найнижчими в тому випадку, коли смартфон був в зоні видимості людини – на столі", - підкреслюється в повідомленні.

При цьому по мірі збільшення дистанції між учасником експерименту і його смартфоном працездатність людини збільшувалася.

"У підсумку результати випробувань були максимально високими, коли телефони були поза приміщенням – різниця з ситуацією, коли смартфон лежав на столі, склала 26%", - підкреслюють в лабораторії.

Нагадаємо, користувачі смартфонів є 35% українців.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top