Швейцарський виробник годинників Swatch розробляє власну операційну систему

Швейцарський виробник годинників Swatch розробляє власну операційну систему
Фото: Swatch розробляє операційну систему для смарт-годин

перші пристрої під управлінням Swiss OS можуть з'явитися вже в 2018 році

Швейцарська компанія з виробництва наручних годинників Swatch розробляє власну операційну систему для переносних пристроїв - Swiss OS, сообщает Cnews.

Як зазначає видання, розробники почали писати систему з нуля і перші пристрої під управлінням Swiss OS можуть з'явитися вже в 2018 році.

В компанії одним з конкурентних переваг нової ОС називають більш високий рівень захисту даних, які зберігаються в пам'яті розумних годин.

" Крім захисту даних від хакерів, Swatch планує убезпечити їх від перегляду з боку спецслужб", - зазначає видання.

Крім того, у компанії обіцяють збільшити термін автономної роботи пристроїв, а також створити таку схему оновлень, при якій гаджети не будуть застарівати передчасно.

"Наприклад, встановлюючи одне за іншим оновлення від Android, користувач в кінцевому рахунку стикається з тим, що для чергового оновлення потрібно вже більш досконале в апаратній частині пристрій. Swiss OS проектується таким чином, щоб ефективно працювати без постійних оновлень", - повідомляє видання.

На ринок розумних годинників Swatch вийшла в серпні 2015 року, представивши модель Swatch Touch Zero One, орієнтовану на заняття спортом.

Нагадаємо, світові поставки смарт-годин зростуть на 50% в 2017 році.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся