Шепелєв розповів чому не приїхав на прощання з Фріске

Четвер 18 червня 2015 14:25
Шепелєв розповів чому не приїхав на прощання з Фріске
Фото: цивільний чоловік Жанни Фріске Дмитро Шепелєв

Дмитро разом з їхнім спільним сином Платоном поїхали відпочивати на море

Телеведучий і цивільний чоловік співачки Дмитро Шепелєв розповів, чому не приїхав на прощання з Фріске. За день до її смерті він разом з їх загальним дворічним сином Платоном поїхали відпочивати на море в Болгарію. За його словами, він не міг залишити дитину, поки до них не приїде хтось із родини.

Дмитро пояснив, що чекав приїзду свого батька, дідуся Платона, який повинен простежити за дитиною, щоб він міг вилетіти в Москву. За словами Шепелєва, він не хотів залишати сина наодинці з нянею, так як дворічна дитина постійно повинен бути під наглядом.

Шепелєв розповів, що вчорашня церемонія була публічною та організована для прихильників, які бажають попрощатися з улюбленою співачкою. А сам Дмитро буде присутній на літургії, відспівуванні та похованні, що більш інтимно і де будуть присутні тільки близькі люди Фріске. Саме там, за його словами, він зможе попрощатися зі своєю коханою.

Також телеведучий задовольнив цікавість бажаючих дізнатися, чому ж, враховуючи важкий стан Жанни, він з сином полетів відпочивати на море. За його словами, ця поїздка була запланована за місяць, і ніхто не передбачав такого повороту подій. Дмитро розповів, що могло статися що завгодно і все це прекрасно розуміли. Але, як він сам пояснив, лікарі, які його консультували, не могли нічого спрогнозувати.

Шепелєв пояснив, що не було відомо, як складеться доля співачки і скільки ще вона зможе прожити. За його словами, все робилося в інтересах їхнього маленького сина Платона і вони використовували можливість, щоб звозити його до моря і забезпечити повноцінне літо.

Також телеведучий зазначив, що дуже радий за сина в тому плані, що його обійшли стороною всі ці трагічні події, і він не був свідком жалобних заходів у зв'язку зі смертю Фріске. Але в той же час Дмитро сказав, що якби мав можливість вибирати, то, звісно ж, він хотів би провести останні хвилини поруч зі своєю коханою.

Нагадаємо, що вчора, 17 червня, у московському концертному залі "Крокус Сіті Хол" пройшло прощання з Жанною Фріске. Вшанувати її пам'ять, крім сім'ї та близьких людей, прийшли багато медійні обличчя російського шоу-бізнесу. Серед них звичайно ж були екс-колеги по групі "Блестящие", Ольга Орлова, Анна Семенович. Варто відзначити, що Орлова дуже близька подруга Жанни Фріске, вона підтримувала її протягом усієї хвороби. Також на церемонію прибули співаки Сергій Лазарєв, Ігор Ніколаєв Дмитро Маліков, співачка Катя Лель, фігуристка Марія Бутирська і багато інших. Крім цього, ще задовго до початку церемонії прощання перед залом "Крокус Сіті Хол" зібралася величезна черга шанувальників Жанни Фріске, які хотіли з нею попрощатися.

Шепелєв розповів чому не приїхав на прощання з Фріске

Фото: прощання з Жанною Фріске

Шепелєв розповів чому не приїхав на прощання з Фріске

Фото: Сергій Лазарєв

Шепелєв розповів чому не приїхав на прощання з Фріске

Фото: Анна Семенович

Шепелєв розповів чому не приїхав на прощання з Фріске

Фото: Ігор Ніколаєв

Шепелєв розповів чому не приїхав на прощання з Фріске

Фото: черга шанувальників, охочих попрощатися зі співачкою

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся