Сервіс моніторингу реєстрів OpenDataBot просить Кабмін відкрити госданные

НовиниТелеком & IT    25.10.2016 - 13:31
Фото:penDataBot просить Кабмін відкрити госданные
Фото:penDataBot просить Кабмін відкрити госданные

У компанії вважають, що відкриття даних дозволить оперативно дізнаватися про рейдерські атаки на підприємствах, аналізувати роботу ГФС щодо відшкодування ПДВ

Сервіс моніторингу реєстрів OpenDataBot просить Кабінет міністрів відкрити державні дані для можливості обробки сервісом публічної інформації. Про це йдеться у відповідній петиції до уряду, зареєстрованої сервісом.

Раніше компанія зверталася до Міністерства юстиції, Міністерству економічного розвитку і торгівлі, а також до Державної фіскальної службі з аналогічним проханням, однак вона так і не була виконана.

Як відзначають в OpenDataBot, відкриття даних дозволить оперативно дізнаватися про рейдерські атаки на підприємствах, аналізувати роботу ГФС щодо відшкодування ПДВ, шукати корпоративні права держслужбовців і перевіряти їх декларації.

У своїй петиції компанії просить відкрити реєстр даних щодо засновників юридичних осіб та кінцевих бенефіціарів і щодня його оновлювати. Крім того, сервіс потребує опублікування даних про платників ПДВ та інформації про відшкодування податку, а також оприлюднення повної інформації про застосування спеціальних санкцій.

За станом на сьогоднішній день петицію підписало 757 чоловік з 25 тис. необхідних.

Нагадаємо, раніше OpenDataBot отримав 250 тис. гривень на боротьбу з корупцією.

OpenDataBot отримав 250 тис. гривень на боротьбу з корупцією
Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/rus/lnews/servis-monitoringa-reestrov-opendatabot-poluchil-1474644411.html
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся