ru ua

СБУ розкрила механізм втручання в роботу мобільних операторів

СБУ розкрила механізм втручання в роботу мобільних операторів Фото: СБУ розкрила механізм втручання в роботу мобільних операторів (samuihotel.ru)

В ході обшуків за місцем проживання п'яти зловмисників правоохоронці вилучили телекомунікаційне обладнання на 10 тисяч сім-карт

Співробітники управління внутрішньої безпеки СБУ в Дніпропетровську викрили протиправний механізм втручання в роботу мобільних операторів, повідомляється на офіційному сайті відомства.


"За попередніми даними, щомісячні збитки від незаконної діяльності становили близько 200 тисяч доларів", - наголошується в повідомленні.

В ході обшуків за місцем проживання п'яти зловмисників правоохоронці вилучили телекомунікаційне обладнання на 10 тисяч сім-карт, за допомогою якого відбувалося втручання в роботу телекоммереж операторів зв'язку.

"Також у ділків вилучено 30 тис. використаних сім-карт українських і російських операторів зв'язку і 32 тис. доларів готівкою", - повідомляють в СБУ.

Відомство відкрило кримінальне провадження за статтями Кримінального кодексу 258-5 (фінансування тероризму), 205 (фіктивне підприємництво) та 212 (ухилення від сплати податків).

Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, раніше зв'язківці знешкодили зловмисників, які працюють на російські спецслужби