ru ua

Samsung визнав 40% падіння квартального прибутку

Samsung визнав 40% падіння квартального прибутку Фото: південнокорейський виробник споживчої електроніки Samsung Electronics Co. (Capital.ua)

Через слабкі продажі смартфонів чистий прибуток "Самсунга" у жовтні-грудні 2015 року скоротився до 2,7 млрд доларів

Південнокорейський виробник споживчої електроніки Samsung Electronics Co. скоротив чистий прибуток у четвертому кварталі 2015 року на 40% на тлі слабких продажів смартфонів. Про це йдеться в офіційному прес-релізі компанії.

Як зазначається, чистий прибуток "Самсунга" у жовтні-грудні 2015 року скоротився до 3,24 трильйона вон (2,7 млрд доларів) порівняно із 5,4 трлн вон за аналогічний минулорічний період.

Опитані Bloomberg аналітики в середньому не очікували на зміну показника.

Операційний прибуток Samsung підвищився на 16% до 6,14 трлн вон. Виручка слабо змінилася, склавши 53,32 трлн вон.

Операційний прибуток підрозділу азійської IT-компанії з випуску мобільних пристроїв збільшився на 14% до 2,23 трлн вон, тоді як зростання сегменту чіпів у минулому кварталі склало лише 3,7% - 2,8 трлн вон.

Попри падіння прибутковості бізнесу з виробництва дисплеїв на 36% - до 300 млрд вон, підрозділ з випуску споживчої електроніки, включаючи телевізори і побутову техніку, отримав чотириразовий операційний "плюс" у розмірі 820 мільярдів вон.

В цілому, світові продажі смартфонів у IV кварталі 2015 року зросли лише на 6% при тому, що продажі Samsung, за даними експертів фірми Strategy Analytics, склали 97 мільйонів одиниць, включаючи бюджетні телефони, а також 9 млн планшетів.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося про плани корпорації Samsung Electronics Co. запустити програму обміну старих смартфонів на нові починаючи з березня, коли її новий флагман Galaxy S7 надійде до продажу в Південній Кореї.