Samsung досяг найкращої за два роки фінзвітності у II кварталі, - Reuters

НовиниТелеком & IT    05.07.2016 - 17:57
Фото: південнокорейська корпорація 'Самсунг' (Reuters)
Фото: південнокорейська корпорація 'Самсунг' (Reuters)

Операційний прибуток компанії "Самсунг" наблизилася до рівня у 7 мільярдів доларів

За три дні південнокорейська корпорація Samsung Electronics Co Ltd офіційно представить фінансові результати за підсумками другого кварталу, що, як прогнозує агентство Reuters, будуть кращими для виробника споживчої електроніки протягом останніх двох років.

Як зазначає з посиланням на аналітиків агентство, операційний прибуток компанії Samsung у ІІ кварталі зріс на 13% в річному численні, що у грошовому вираженні складає 6,8 млрд доларів.


Даний показник міг би претендувати на найвищий в історії компанії, якби не перший квартал 2014 року, коли операційний прибуток компанії склав 7,4 млрд доларів. При цьому на частку мобільних пристроїв довелося 3,7 млрд доларів, або 54% ​​у другому кварталі поточного року.

Зокрема, за минулий квартал було відвантажено близько 16 мільйонів одиниць флагманського смартфона Samsung Galaxy S7 і Galaxy S7 edge.

За прогнозом більшості аналітиків, операційний прибуток "Самсунга" у третьому і четвертому кварталах поточного року знизиться, оскільки ажіотаж навколо південнокорейських новинок поступово спадатиме.

Як повідомляє Korea Investment & Securities, даний показник буде продовжувати зростати щорічно.

Нагадаємо, Samsung інвестує 1,2 млрд доларів у дослідження "інтернету речей" у США.

On Top