ru ua

Ryanair і Delta можуть розпочати польоти в аеропорт Львова

Ryanair і Delta можуть розпочати польоти в аеропорт Львова Фото: Ryanair може долетіти до Львова

Більше десяти нових авіакомпаній вивчають можливість польотів в аеропорт Львова

Одна з найбільших авіакомпаній світу Delta може почати польоти з аеропорту Львова у США. Про це у себе в Facebook написала гендиректор "Міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького" Тетяна Романовська.


"Провели розмови з авіакомпаніями American Airlines та Delta про перспективи відкриття прямих рейсів до США. АК Delta виявила неабиякий інтерес. Отже продовжимо з ними комунікації стосовно дослідженя готовності аеропорту до прийому та обслуговування далекомагістральних рейсів", - написала вона.

пост Тетяни Романовської

Крім того, Тетяна Романовська повідомила про можливість початку польотів найбільшого лоукостера Європи Ryanair у Львів. "Є розуміння що треба починати польоти до Львова з польських міст, так як ринок між Польщею та Україною повністю лібералізований. Аеропорт Модлін поблизу Варшави допомагає у досягненні мети", - написала вона.

Крім того, гендиректор аеропорту "Львів" зазначила, що досліджується ринок для виконання рейсів таких авіакомпаній як Airbaltic, Nordic Air, Easy Jet, Chech airlines, Malta, Egypt air, Aer Lingus.

Нагадаємо, що авиакомпания "Мотор Сич" планує почати літати зі Львова в Київ та Ужгород.