В Рівненьській області близько 4 тис. установ не готові до дистанційної передачі показань лічильників газу

В Рівненьській області близько 4 тис. установ не готові до дистанційної передачі показань лічильників газу
Фото: газовий лічильник (РБК-Україна)

"Рівнегаз" реалізує заходи з розвитку диспетчерського управління газорозподільною системою регіону відповідно до вимог Кодексу газорозподільних систем

Cтаном на початок квітня відповідне обладнання ще не встановлено 3963  об`єкти непобутового призначення, що становить 93% від загальної кількості споживачів Рівненської  області, що не є побутовими. Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Рівнегаз".

У переважній більшості це дрібні підприємства усіх форм власності, бюджетні установи та організації, що користуються природним газом на виробничі або власні потреби. Не облаштованими засобами дистанційної передачі даних, залишаються 1103 об’єкти бюджетних установ та організацій, 50 об’єктів теплокомуненерго, 403 релігійні організації та понад 2350 промислових підприємств та інших суб’єктів господарювання.

"Лише 268 об`єктів непобутового призначення облаштовані засобами дистанційної передачі даних. Усі інші, а це переважно підприємства компобуту з невеликим відбором газу, ще не здійснили облаштування відповідним обладнанням власних вузлів обліку. Кожному з них неодноразово було надіслано лист-повідомлення з роз`ясненням процедури. Тому закликаємо власників не затягувати цей процес і звертатися до наших фахівців для отримання технічного завдання", – наголосив  директор комерційний ПАТ "Рівнегаз" Віктор Осницький.

Вимоги Постанови державного регулятора стосуються виключно клієнтів компанії - юридичних осіб, і не розповсюджуються на побутових споживачів області. Дистанційна передача показань лічильників газу затверджена п. 4 Постанови НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2494 "Про затвердження Кодексу газорозподільних систем".  З технічними вимогами до обладнання та зразками документів можна ознайомитися на сайті компанії у розділі "Вимоги до засобів дистанційної передачі даних"

"Рівнегаз" реалізує заходи з розвитку диспетчерського управління газорозподільною системою регіону відповідно до вимог Кодексу газорозподільних систем, що передбачає перехід внутрішнього ринку природного газу на добове балансування, старт якого запланований на 1 серпня 2018 року. Однією з головних умов для запровадження нового режиму є облаштування приладів обліку непобутових споживачів природного газу Рівненської області засобами дистанційної передачі даних.

Читайте нас в Google News та підписуйтесь

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся