У Росії послугою з перенесення номеру скористалися 3 млн абонентів

Середа 30 березня 2016 15:10
У Росії послугою з перенесення номеру скористалися 3 млн абонентів
Фото: сервіс перенесення номера (iGate)

Заявки на сервіс MNP подали близько 4,5 млн росіян

Число російських абонентів, які змінили оператора мобільного зв'язку зі збереженням номера, перевищила 3 мільйони. Про це повідомили у прес-службі Міністерства зв'язку і масових комунікацій РФ.

Як зазначається, кількість заявок на зміну оператора без зміни номера телефону (сервіс перенесення номерів MNP - Mobile Number Portability) склало близько 4,5 млн.

"Від часу існування в Росії послуги перенесення номера оператори рухомого радіотелефонного зв'язку та регулятори галузі накопичили великий досвід, який дозволяє вдосконалити процедуру переходу одного абонента до іншого зі збереженням номера. Так, з березня 2016 року почали діяти нові вимоги до порядку організаційно-технічної взаємодії операторів рухомого радіотелефонного зв'язку при перенесенні абонентського номера. Вимоги, розроблені Минкомзв'язку Росії, дозволять значно скоротити кількість спорів, що виникають при перенесенні номеру, а також зменшити кількість відмов при переході від одного оператора зв'язку до іншого", — йдеться в повідомленні Мінкомзв'язку РФ.

Можливість збереження телефонного номера абонента при зміні оператора телефонного зв'язку була законодавчо закріплена в Росії 1 грудня 2013 року.

Нагадаємо, напередодні Господарський суд міста Києва остаточно відхилив позов ТОВ "Технічний Центр Інтернет" (ТЦІ) щодо тендеру на перенесення номерів в Україні.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся