Роскомнагляд вніс чотири статті з "Вікіпедії" до єдиного реєстру забороненої інформації

Роскомнагляд вніс чотири статті з "Вікіпедії" до єдиного реєстру забороненої інформації
Фото: інтернет-енциклопедія "Вікіпедія"

П'ята стаття була видалена адміністрацією веб-ресурсу раніше

Федеральна служба Російської Федерації з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляд) за підсумками досліджень визнала інформацію в чотирьох статтях "Російської Вікіпедії" забороненою. Про це повідомили у прес-службі відомства у Facebook.

Як зазначається, Роскомнагляд відправив повідомлення про внесення зазначених веб-публікацій до єдиного реєстру забороненої інформації.

"П'яту стаття про JWH-018 не було внесено до реєстру, оскільки заборонена інформація була видалена адміністрацією", - додали в Роскомнагляді.
.

По итогам исследований информация в четырех статьях Русская Википедия признана запрещенной. Отправили уведомления о внес...

Posted by Роскомнадзор on 23 листопад 2015 р.

Раніше Федеральна служба РФ з контролю за обігом наркотиків (ФСКН) визнала забороненою інформацію, яка міститься у п'яти російськомовних статтях "Вікіпедії", присвячених поширеним наркотикам.

"Зазначені статті містять відомості про порядок дій з виготовлення та використання наркотиків, у тому числі опис процесів, інструкції та схеми розробки психоактивних речовин, їх виготовлення та використання", - йшлося в повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці серпня Роскомнагляд видалив "Вікіпедію" з реєстру заборонених сайтів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся