ru ua

Регулятор фондового ринку скоротить втрати інформації в депозитарній системі

Регулятор фондового ринку скоротить втрати інформації в депозитарній системі Фото: НКЦПФР знижує ризики в депозитарній системі

Депозитарні установи будуть зобов'язані робити резервні копії інформації

Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) затвердила рішення, що скорочує ризики втрати інформації в депозитарній системі. Зокрема, зміни будуть внесені до "Положення про проведення депозитарної діяльності" і потім узгоджені з Держслужбою спецзв'язку і захисту інформації, - повідомляє прес-служба НКЦПФР.

Одним з ключових змін, яке впроваджує даний документ, стало резервне копіювання інформації депозитарними установами. Порядок, терміни та обсяги копіювання інформації будуть встановлені Національним депозитарієм України (НДУ) за погодженням з комісією.

«Зміни підвищують захист інвесторів від неправомірних дій з боку депозитарних установ, знижують ризики втрати інформації у депозитарній системі», - наводяться в повідомленні слова члена Комісії Дмитра Тарабакіна.

Крім того, регулятор фондового ринку прийняла рішення скоротити термін надання депозитарною установою депоненту виписки з рахунка у цінних паперах з трьох робочих днів до одного операційного дня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НКЦПФР анулювала реєстрацію "Фондового партнерства".