ru ua

Регулятор фондового ринку підрахував всі анульовані ліцензії з початку року

Регулятор фондового ринку підрахував всі анульовані ліцензії з початку року Фото: НКЦПФР буде й надалі чистити ринок

Станом на 22 жовтня анульовано 75 ліцензій лише на брокерську діяльність на ринку цінних паперів країни

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) 22 жовтня 2015 р. підвела підсумки по скороченню профучасників фондового ринку і підрахувала анульовані ліцензії. Про це повідомляє прес-служба комісії.

У повідомленні йдеться, що станом на 22 жовтня 2015 р., регулятор анулював 48 ліцензій депозитарних установ, при цьому на звітну дату працюють у цьому сегменті компаній налічувалося 262.

Що стосується ліцензій на здійснення діяльності з торгівлі цінними паперами, з початку року по 22 жовтня регулятор анулював 75 ліцензій на брокерську діяльність, 80 на дилерську, 69 на андеррайтинг, 13 на діяльність по управлінню цінними паперами. Всього на звітну дату учасників в сегменті налічувалося 384 профучасника.

Професійних учасників з ліцензіями на діяльність з управління активами інституційних інвесторів регулятор нарахував 326, тоді як анульовано з початку року була 21 ліцензія. Професійну діяльність з організації торгівлі на фондовому ринку на звітну дату здійснювало 10 фондових бірж. У це число входять поки біржі УМВБ, постанова про анулювання ліцензії якої вступає в силу 1 листопада 2015 р., а також ПФТС, дію ліцензії якої зупиняється 6 листопада 2015 р.

Нагадаємо, раніше Міжнародний валютний фонд (МВФ) висунув ряд рекомендацій регулятору українського фондового ринку.