ru ua

Регулятор фондового ринку призначив нового директора АРІФРУ

Регулятор фондового ринку призначив нового директора АРІФРУ Фото: Ігор Доброван

В наступному році Ігор Доброван планує створити єдину процедуру розкриття інформації для емітентів

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) призначила директором держустанови "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України" (АРІФРУ) Ігоря Добрована. Про це повідомляє прес-служба комісії.

У повідомленні говориться, що керівника обрали на підставі результатів конкурсного відбору.

У планах на наступний рік у керівника агентства в числі іншого - створення єдиної процедури розкриття інформації для емітентів, як в загальнодоступній базі даних, так і в друкованому виданні "Відомості НКЦПФР". "Така консолідація процесів значно полегшить цей процес для емітентів", - зазначив І. Доброван.

Раніше Ігор Доброван працював на медійному ринку - у нього більше 10 років досвіду в "Сегодня мультимедіа", з них 7 років фінансовим директором. Пізніше очолював холдинг в якості генерального директора. До цього працював в аудиторській фірмі "Київська аудиторська група" та економічним радником АТ "Укрнафта".

АРІФРУ є уповноваженим агентом НКЦПФР щодо розкриття інформації про учасників ринку цінних паперів України. Агентство створило Єдиний інформаційний масив даних - інтернет-портал www.smida.gov.ua, що надає доступ до інформації про акціонерні товариства та професійних учасників фондового ринку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НКЦПФР закликає учасників фондового ринку забезпечити санкції РНБО з 17 листопада.