ru ua

Rambler&Co анонсував два інтернет-проекти на вересень

Rambler&Co анонсував два інтернет-проекти на вересень Фото: інтернет-холдинг "Рамблер" (YodNews.ru)

Проект Indicator.ru займеться популяризацією науки, а Inrussia.com випускатиметься англійською мовою спеціально для іноземної аудиторії

Група компаній Rambler&Co запускає два нових проекти: науковий Indicator.ru і портал для зарубіжної аудиторії Inrussia.com. Про це на прес-брифінгу в ході Петербурзького міжнародного економічного форуму (ПМЕФ) заявив виконавчий директор з медіа Rambler&Co Олексій Гореславський, повідомляє RNS.

Як зазначається, проект Indicator.ru займеться популяризацією науки, а Inrussia.com буде випускатися на англійській мові спеціально для іноземної аудиторії..


Раніше група компаній Rambler&Co стала генеральним інтернет-партнером заходів Фонду "Росконгрес".

За умовами угоди, Rambler&Co буде надавати інформаційну підтримку всіх заходів "Росконгресу" в Росії і за кордоном. Компанії групи братимуть участь в організації зустрічей із представниками фонду, інтерв'ю з учасниками форумів і конференцій, підготовці і публікації новин із заходів.

Нагадаємо, холдинг Rambler&Co вирішив перезапустити проект LiveJournal ( "Живий журнал"), який з платформи для онлайн-щоденників перетвориться в медіаресурс, контент для якого створюють користувачі.