ru ua

"Радіо Вести" просить у СБУ роз'яснити причини заборони на в'їзд для Кушанашвілі

"Радіо Вести" просить у СБУ роз'яснити причини заборони на в'їзд для Кушанашвілі Фото: Отар Кушанашвілі ("Радіо Вести")

За словами російського журналіста, звинувачення проти нього ґрунтуються на "чистої води монтажній склейці"

"Радіо Вести" направило до Служби безпеки України (СБУ) запит про причини заборони в'їзду до Україну російському журналісту Отару Кушанашвілі. Про це в понеділок 28 березня повідомили в ефірі радіостанції.

Як зазначила глава медіахолдингу "Вести Україна" Ольга Семченко, до СБУ направлений офіційний запит для прояснення ситуації з питання заборони в'їзду в Україну громадянину РФ Отару Кушанашвілі..

За словами Семченко, "Радіо Вести" цікавить офіційна позиція відомства.

Водночас сам Кушанашвілі в коментарі радіостанції заявив щодо інтерв'ю річної давності на Life News і заборони на в'їзд до України наступне:

"Це чистої води монтажна склейка. Я би знаходив цю ситуацію комічною, якби не зазнавав критики та переслідувань за свої висловлювання про Україну в Росії. Незважаючи на те, що мене записали у вороги України, я залишаюся її патріотом".

Як додала глава медіахолдингу, парадокс і абсурдність ситуації полягає в тому, що в Україні Отара Кушанашвілі звинувачують у проросійських поглядах, натомість в РФ - у проукраїнських.

"Саме тому у п'ятницю 25 березня журналіста було звільнено з радіостанції "Спорт ФМ" за проукраїнські переконання та симпатію до України. Ми чекаємо офіційного роз'яснення позиції СБУ", - сказала Семченко.

Нагадаємо, СБУ на три роки заборонила в'їзд Кушанашвілі до України.