Радіо "Армія FM" розпочало збір старої техніки для військових госпіталів

П'ятниця 27 травня 2016 20:39
Радіо "Армія FM" розпочало збір старої техніки для військових госпіталів
Фото: перше українське військове радіо "Армія FM" (Facebook /armyuaFM)

Організатори благодійного проекту приймають не тільки старі FM-приймачі

Перше українське військове радіо "Армія FM" оголосило збір застарілої техніки, що згодом буде спрямована для бійців АТО, які опинилися в госпіталях Міністерства оборони України на стаціонарному лікуванні. Про це повідомили сьогодні у  прес-службі радіостанції.

"Дай життя старій техніці!!! Яка техніка потрібна? FM-радіоприймачі, планшети (Android 4.2 і вище), MP3-плеєри. Що з нею будуть робити? 1. Ми організуємо збір техніки, приведення її в порядок, комплектацію всім необхідним. 2. Потім MP3-плеєри відправляються до проекту Фелікс-Австрія за підтримкою, Радіо-Рокс надає бійцям у госпіталях можливість послухати гарну музику і відновитися", - йдеться в повідомленні.


Організатори благодійного проекту приймають не тільки будь-які старі FM-приймачі, які знаходяться в робочому стані, але і інші гаджети, зокрема планшети - дляніх уготована інша важлива місія.

"Планшети ми передаємо на перепрошивку в Армію SOS. Ці дивні хлопці можуть навчити ваш старий планшет захищати нашу державу на сході України. Туди вони і потраплять після завантаження офлайн-карт для розвідки і керування військовими підрозділами", - пояснили в оргкомітеті.

Як повідомлялося в березні, радіо "Армія FM" отримає окрему частоту в Донецькій області.

"Армію FM" було зареєстровано Нацрадою України з питань телерадіомовлення як суб'єкт інформаційної діяльності 11 лютого 2016 року, а з 1 березня радіостанція мовить у тестовому режимі в інтернеті через портал "Своє радіо".

Нагадаємо, засновник "Військового радіо "Армія FM" Центральна телестудія Міноборони запитала у держрегулятора прорахунок трьох ФМ-частот у Донецькій області і однієї - у Київській.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся