ua en ru

У роботі Skype зафіксовано глобальний збій

У роботі Skype зафіксовано глобальний збій Фото: сервіс IP-телефонії Skype (ТСН)

Відповідні повідомлення стали масово з'являтися в соцмережах напередодні ввечері

В роботі VoIP-месенджера Skype стався перший цьогоріч глобальний збій по всьому світу. Відповідні повідомлення стали масово з'являтися в соцмережах напередодні.

За даними користувачів сервісу мікроблогів Twitter, проблеми з передачею даних, зокрема доставкою текстових повідомлень, фіксувалися по всьому світу ввечері 17 березня.

Згідно зі скаргами, спершу недоліки у "Скайпі" виявлялися у тривалому - по кілька хвилин - відправленні повідомлень і деактивації групових дзвінків. Пізніше у деяких користувачів офлайн виявився геть увесь сервіс IP-телефонії.

В офіційному мікроблозі Skype про неполадки спочатку не повідомлялося. Згодом представники інтернет-месенджера визнали проблему, запевнивши, що інженери в курсі збоїв і працюють над їх усуненням.

За даними сайту DownDetector, неполадки мали місце протягом останньої години (17 березня із 21:30 за київським часом, - ред.). Основні скарги стосувалися невдалих спроб аутентифікації.

RIP March Madness Bracket

RIP Bracket. #MarchMadness

Опубліковано Skype 17 березень 2016 р.

Раніше в лютому стало відомо про появу нової троянської програми Т9000, яка записує розмови користувачів Skype і викрадає їх персональні дані.

Програма перехоплює дані користувача при передачі повідомлень, а також копіює персональну інформацію користувача. При цьому вірус стійкий практично до всіх антивірусних програм, включаючи продукти "Лабораторії Касперського", Norton, DoctorWeb і McAfee.

Представник Skype повідомив виданню Daily Mail, що компанія розслідує повідомлення про появу вірусу Т9000 і його можливий вплив на користувачів.

Here’s hoping you find a pot (or at least a pint) of gold this St. Patrick’s Day!

Опубліковано Skype 17 березень 2016 р.

В даний час Skype є найбільш популярною програмою для спілкування у форматі онлайн.

Востаннє глобальний збій у Skype було зафіксовано 21 вересня 2015. Тоді на усунення проблеми компанії знадобилося близько десяти годин. Спочатку Twitter-акаунт компанії повідомляв про помилку в мережевих налаштуваннях сервісу, однак потім стало відомо, що причиною масового збою Skype стала велика кількість змін у конфігурації програми, частину яких було оброблено некоректно.

Сервіс Skype було викуплено компанією Microsoft у 2011 за 8,5 млрд доларів. Інтернет-мессенджер дозволяє здійснювати відеодзвінки (у тому числі за участю кількох осіб) і спілкуватися в чаті. Аудиторія "Скайпу" становить 170 мільйонів людей на місяць.

Нагадаємо, киянин розробив унікальний 30-мовний перекладач для "Скайп".

Як повідомлялося, Skype запустив миттєвий переклад для користувачів Windows-версії, а також відкрив доступ до групових відеоконференцій на всіх мобільних платформах.