Продажі планшетів у світі впали майже на 15%

Продажі планшетів у світі впали майже на 15%
Фото: світовий ринок планшетів просів (AppleInsider)

Про це свідчать попередні дані дослідницької компанії IDC

Світові продажі планшетних комп'ютерів скоротилися в першому кварталі 2016 року на 14,7% порівняно з тим же періодом роком раніше, до 39,6 млн пристроїв. Про це свідчать попередні дані дослідницької компанії IDC.

Як зазначається, продажу звичайних планшетів, що складають 87,6% ринку, продовжують знижуватися, тоді як обсяг поставок так званих трансформерів, які по суті представляють собою ноутбук із сенсорним екраном і знімною клавіатурою, ростуть більш ніж на 100%..


Apple зберегла лідерство серед виробників планшетів, незважаючи на триваюче зниження продажів iPad. У I кварталі Apple продала 10,3 млн планшетів (-18,8%), частка компанії на ринку склала 25,9% проти 27,2% у першому кварталі минулого року.

Samsung, займає другу позицію за обсягом продажів, реалізувала в минулому кварталі 6 млн пристроїв (-28,1%). Частка компанії на ринку склала 15,2%.

Третє і четверте місця ділять китайська Lenovo і американська Amazon, продали за 2,2 млн пристроїв. При цьому рік тому Amazon займала незначну частку ринку, близько 0,1%, а в минулому кварталі частка зросла до 5,7%.

П'ятірку провідних виробників за підсумками I кварталу замикає Huawei, збільшила продажі на 82% у річному вираженні, до 2,1 млн пристроїв.

Нагадаємо, український ринок ПК в 2015 році скоротився на третину.

Як повідомлялося раніше, Apple виправила помилки в новій iOS для iPad.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся