ru ua

Президент поновив на посаді двох колишніх членів НКРЗІ і знову звільнив

Президент поновив на посаді двох колишніх членів НКРЗІ і знову звільнив Фото: відбулися зміни у складі НКРЗІ

Крім того, президент задовольнив заяву члена комісії поточного складу Віктора Мазура про звільнення за власним бажанням

Президент України Петро Порошенко відновив на посаді двох колишніх членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, Речкалова Олександра і Михайла Сердюка.

Відповідні укази президента №246/2016 і №245/2016 підписані 10 червня 2016 року. Відразу після відновлення двома іншими указами, №249/2016 і №250/2016, Речкалов і Сердюк були знову звільнено з займаних посад.


На посади в НКРЗІ Речкалов і Сердюк були призначені ще Віктором Януковичем. Олександр Турчинов, виконуючий обов'язки президента України, звільнив їх 17 травня 2014 року.

Незгодні з звільненням чиновники 28 травня 2014 року звернулися у Вищий адміністративний суд. Вони зажадали визнати протиправним і скасувати указ Турчинова. Розгляд справи Сердюка завершився 3 червня 2016 року, а справи Речкалова — 6 червня 2016 року. Порошенко звільнив Речкалова і Сердюка, керуючись законом "Про очищення влади".

Крім того, президент задовольнив заяву члена комісії поточного складу Віктора Мазура про звільнення за власним бажанням.

На даний момент до складу комісії входять її голова - Олександр Животовський і чотири члени - Володимир Гресько, Сергій Дзюба, Віктор Лагошин і Олександр Скляров.

Нагадаємо, член НКРЗІ Мазур написав заяву про звільнення в травні.