Популярні браузери почали підтримувати кириличні домени

Популярні браузери почали підтримувати кириличні домени
Фото: браузери стали підтримувати кириличні домени (zn.ua)

Отримавши в листуванні посилання на ресурс в зоні .укр, користувач зможе перейти по ній в незмінному вигляді

Популярні браузери Internet Explorer, Opera і Firefox почали підтримувати кириличні адреси сайтів. Про це йдеться в прес-релізі "Технічний центр Інтернет".


"Ще не так давно ми спостерігали шифровку кириличних доменів багатьма браузерами. Тепер адреси сайтів в доменах .укр, .рф, .бел та інших кириличних зонах можна без побоювання копіювати і пересилати іншим користувачам в незмінному вигляді", - зазначає компанія.

Так, наприклад, отримавши в листуванні посилання на ресурс в зоні .укр, користувач зможе перейти по ній в незмінному вигляді і так само скопіювати її для відправки іншому користувачеві.

При цьому, як наголошується в повідомленні, ще один браузер Chrome не підтримує кирилицю в повному обсязі.

"Єдине поліпшення, яке можна бачити сьогодні – ввівши кириличний адресу в рядок пошуковика, ми побачимо його незмінним. Тим не менш, при спробі скопіювати кириличну посилання, ви побачите, що вона переведена в іншу систему кодування", - підкреслюють у компанії.

Там також додали, що для коректної роботи кириличних адрес потрібно використовувати останні версії браузерів.

Нагадаємо, у червні був запущений перший кириличний домен в ЄС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся