Готель Hilton у Києві пікетували будівельники з вимогою виплатити борги

Столичний готель Hilton Kiev (Хілтон), розташований на бульварі Шевченка, сьогодні, 11 серпня, пікетували понад півсотні людей, серед яких керівництво, інженери, робітники монтажники приватного українського підприємства ТОВ "Мережевий стандарт", з вимогою виплатити борги. Про це повідомив директор ТОВ "Мережевий Стандарт" Станіслав Лімонт.

Адресати претензій - це менеджмент компанії власника готелю "Хілтон Київ" - ТОВ "Міжнародний діловий центр" і ТОВ "Геліус Буд", яка і виступала генеральним підрядником будівництва даного готелю. Будівельники звинувачують у невиконанні своїх зобов'язань, а саме в невиплаті крупної грошової суми. В період будівництва готелю співробітники "Мережевого стандарту" виконували монтажні роботи по прокладанню здебільшого різноманітних внутрішніх інженерних мереж готелі: електропостачання, систем оповіщення та сигналізації, телевізійних та інформаційних мереж, автоматизації, відеоспостереження і т. д.

Як заявив директор "Мережевого Стандарту" Станіслав Лімонт, сума боргу перед компанією становить близько двох мільйонів гривень:

"Загальна вартість робіт на об'єкті становила понад сорок мільйонів гривень. Під час будівництва 2011-2014 рік, оплата надійшла у повному обсязі і своєчасно. Але як тільки всі роботи були завершені, і останні акти виконаних робіт на суму близько 1,8 млн грн були підписані, остання частина оплати заборгованості "зависла" у повітрі. Більше того - нам також без всяких пояснень не підписали ще кілька актів виконаних робіт на суму близько 300 000 грн. Тобто, вся робота зроблена, є акти підписані, брендовий готель "Хілтон Київ" (Hilton Kiev) вже рік працює, але гроші за виконані роботи так і не виплачені", - заявив він.

Готель Hilton у Києві пікетували будівельники з вимогою виплатити борги

Наголошується, що всі встановлені договором та законом строки оплати давно пройшли.

"Ми чекаємо вже рік. Хоча власник готелю "Хілтон Київ" (Hilton Kiev)- ТОВ "Міжнародний діловий центр" і генеральний підрядник "Геліус буд" і не єдиний замовник у нашій компанії, проте два мільйони гривень - сьогодні це суттєва прогалина в бюджеті "Мережевого стандарту", - додав він.

Готель Hilton у Києві пікетували будівельники з вимогою виплатити борги

За словами директора і робітників, вийти на пікет після 6 місяців безуспішних переговорів з боржником їх змусила критична фінансова ситуація - у підприємства не вистачає грошей для виплати заробітної плати співробітникам.

Готель Hilton у Києві пікетували будівельники з вимогою виплатити борги

"В даний момент ми вже звернулися з позовними заявами до суду. Проте судові дебати - справа нешвидка, а людям потрібно годувати свої сім'ї вже сьогодні. Деякі з них не отримували зарплату кілька місяців, тому цілком природно, що люди обурені і вимагають захисту своїх законних прав", - заявив Лімонт.

Готель Hilton у Києві пікетували будівельники з вимогою виплатити борги

Представники "Мережевого стандарту" сподіваються на досудовий і мирний результат справи - адже у боржника заборгованість визнають, і навіть пропонували її виплатити, але протягом двох років, що категорично не влаштовує протестувальників і більше схоже на відмовки.

Через якийсь час до протестувальників вийшли представники готелю. Проте, як наголошується, конструктивної розмови не вийшло - керуючі заявили, що зробили розрахунки з генпідрядником в повному обсязі, отже, рекомендували з усіма претензіями звернутися до керівництва ТОВ "Геліус Буд". Однак і це, за словами Станіслава Лімонта, не відображає повної та справжньої картини того, що відбувається.

"Вся справа в тому, що компанія "Геліус Буд" та її директор Владислав Бєлов, а також менеджмент компанії-власника даного конкретного готелю - це ланцюжок афілійованих або пов'язаних структур, які несуть відповідальність за подію", - пояснив директор "Мережевого стандарту".

Фактично навіть робоче місце пана Бєлова знаходиться в офісі представників компанії-власника готелю. Це фактично одні і ті ж люди.

"Повірте, сьогоднішнім і наступними мітингами ми вийшли в публічну площину змушена, з метою привернути увагу кінцевих бенефіціарів готелі "Хілтон Київ", і сподіваємося, що їм зовсім не потрібно бути залученими в ситуацію, яку створив їх найнятий менеджмент заради сумнівної вигоди у розмірі 2 млн грн у вигляді виплати боргу будівельникам", - зазначив він.

Готель Hilton у Києві пікетували будівельники з вимогою виплатити борги

У компанії сподіваються, що після цього мирного мітингу, менеджмент компанії-власника готелю і керівництво "Гелиус Буд", в честь "Дня Будівельника" приймуть правильне рішення і виплатять будівельникам борг в повному обсязі.

"В іншому випадку, ми і далі будемо продовжувати свої мирні акції не тільки біля готелю, але і в першу чергу прийдемо з мітингами додому до пана Бєлова, щоб закликати його до виконання своїх зобов'язань, в тому числі будемо звертатися через представників готельного оператора "Хілтон" до тих пір, поки перед компанією не розрахуються в повному обсязі", - додали в компанії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся