Операційний прибуток Samsung в II кварталі зросла на 18%

НовиниТелеком & IT    29.07.2016 - 17:25
Фото: у другому кварталі Samsung продемонстрував хороші фінансові показники
Фото: у другому кварталі Samsung продемонстрував хороші фінансові показники

Виручка компанії за звітний період зросла на 5% до 50,94 трлн вон.

Операційний прибуток компанії Samsung Electronics Co у другому кварталі поточного року збільшилася на 18% порівняно з аналогічним періодом минулого року і склала 8,14 трлн вон. Про це повідомляє прес-служба компанії.


Виручка компанії за звітний період зросла на 5% до 50,94 трлн вон.

Основою зростання доходів, як пояснюють в компанії, стали високі показники напрямків виробництва готової продукції та виробництва компонентів.

Так,підрозділ ІТ рішень і мобільних пристроїв (IT & Mobile, IM) демонструє зростання доходів за рахунок продажу таких флагманських моделей, як Galaxy S7 і S7 edge. Також на збільшення доходів вплинула оптимізація лінійки смартфонів середнього і нижнього цінових сегментів. Операційний прибуток підрозділу IM склала 4,32 трлн вон, виручка - 26,56 трлн вон

В основу зростання доходів підрозділ споживчої електроніки (РЄ) лягли високі показники продажів преміальної лінійки товарів, зокрема – телевізорів SUHD-якості, холодильників сімейства Chef Collection, пральних машин AddWash і нещодавно виведених на ринок кондиціонерів повітря.

За оцінкою компанії, посилення курсу корейської вони по відношенню до основних валют зробило негативний вплив на операційний прибуток в обсязі приблизно 0,3 трлн вон, що відбилося, в основному, на прибутку напрямки виробництва компонентів.

Капітальні витрати (САРЕХ) у другому кварталі склали 4,2 трлн вон, включаючи 2 трлн вон на напрямок з виробництва напівпровідників і 1,6 трлн вон на напрям професійних панелей. Загальний обсяг капітальних витрат за перше півріччя 2016 року склав 8,8 трлн вон.

За прогнозами компанії динаміка зростання доходів збережеться і в другій половині року. Очікується, що стабільний прибуток продовжить приносити виробництво готової продукції.

Нагадаємо, Samsung вперше обійшла Apple по продажах у США.

On Top