ua ru

Оператор life:) випустив додаток BiP для відеодзвінків і повідомлень

Оператор life:) випустив додаток BiP для відеодзвінків і повідомлень Фото: мобільний оператор life:)

BiP є інноваційною розробкою з точки зору інформаційних технологій

Оператор мобільного зв'язку life:) оголосив 17 грудня 2015 року про запуск інноваційного додатку нового покоління для відеодзвінків і миттєвих повідомлень у швидкісній мережі 3G+. Про це повідомили у прес-службі компанії.

Як зазначається, безкоштовний для всіх користувачів додаток BiP є однією з інноваційних розробок Turkcell - материнської компанії life:).

Крім голосових і відеодзвінків, додаток BiP підтримує ряд додаткових креативних функцій для відправки повідомлень.

Абоненти life:) можуть користуватися додатком без плати за трафік у рамках додатку. Це означає, що користувачі смартфонів у мережі life:) можуть безкоштовно та без обмежень спілкуватися із друзями та близькими, навіть якщо вони абоненти інших мереж.

У додатку BiP доступні такі функції:

- миттєвий обмін повідомленнями, фотографіями, відео, аудіо;

- унікальний розважальний контент BiP: веселі і цікаві стікери, розроблені спеціально для BiP, і унікальні "кепси", створені самими користувачами, здатні передати всі емоції без слів;

- таємний діалог - функція, що дозволяє користувачеві автоматично видаляти надіслані повідомлення через вказаний час. Повідомлення буде просто зникати з екрану співрозмовника через заданий час;

- спілкування із друзями, які не користуються додатком BiP, їх можна запросити за допомогою звичайного безкоштовного SMS на номери life:);

- спілкування з кількома друзями в одному BiP-чаті;

- можливість показати своє місцезнаходження співрозмовнику або кільком співрозмовникам;

- функція "Базз" змусить вібрувати смартфон співрозмовника;

- додаток підтримує українська, російська, англійська, білоруська та турецька мови.

"Додаток BiP - абсолютно унікальна розробка ще й з точки зору інформаційних технологій. Відповідно до політики конфіденційності для всіх користувачів, BiP не зберігає на своїх ресурсах надіслані повідомлення як звичайних, так і прихованих діалогів. Завдяки функції таємного діалогу дотримується недоторканність приватного життя користувачів, які можуть налаштувати видалення відправлених повідомлень з пристрою одержувача. Також BiP забезпечує найнадійніший захист даних користувачів і на 100% захищений від злому або вірусної атаки", - зазначив директор з інформаційних і комунікаційних технологій life:) Дженгіз Гюрер.

Додаток BiP можуть безкоштовно встановити з AppStore і Google Play користувачі мобільних гаджетів на базі iOS 7.0 і новіших версій, а також Android 4.0 і більш нових версій.

Ми віримо в інновації, які змінюють життя. Тому life:) став партнером запуску в Україні месенджера нового покоління. Зус...

Опубліковано life 16 грудня 2015 р.

Нагадаємо, мережа оператора мобільного зв'язку life:) охоплює територію, де проживає понад 98,6% населення країни. Станом на кінець третього кварталу 2015 року life:) обслуговує 13,8 мільйона абонентів.

Як повідомлялося, чистий збиток оператора life:) у III кварталі 2015 року виріс до 941,2 млн гривень.