ru ua

"Однокласники" запустили послугу міжнародних грошових переказів

"Однокласники" запустили послугу міжнародних грошових переказів Фото: "Однокласники" запустили міжнародні грошові перекази

Російські користувачі "Однокласників" можуть переказувати гроші на картки друзів і родичів в 16 країнах

Соціальна мережа "Однокласники" запустила послугу міжнародних грошових переказів для своїх користувачів.

Про це йдеться в блозі соцмережі.


"Все, що необхідно зробити відправнику, — вибрати одержувача переказу зі списку друзів, або зайшовши в профіль одержувача, потім вибрати картку, з якої будуть списані гроші, і вказати суму. Користувачеві не потрібно знати номер картки одержувача, дані запитуються у одержувача", - наголошується в блозі.

Російські користувачі "Однокласників" можуть переказувати гроші на картки друзів і родичів в 16 країнах - Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Німеччини, Грузії, Ізраїлі, Італії, Казахстані, Латвії, Литві, Молдові, Румунії, Узбекистані, Франції, Чехії та Естонії.

Послуга впроваджена в партнерстві з банком втб 24 і при підтримці глобальної платіжної системи MasterCard. Перекази здійснюються тільки в рублях РФ, при зарахуванні на картку з рахунком в іншій валюті кошти будуть конвертуватися за курсом банку-емітента картки одержувача. Послуга Послуга представлена як у веб-версії Однокласників, так і в мобільних додатках для iOS і Android.

Нагадаємо, "Одноклассники" запускають власний мессенджер.