ua en ru

Одеський кінофестиваль обійдеться в 1,5 млн євро

Одеський кінофестиваль обійдеться в 1,5 млн євро Михайло Саакашвілі вперше вийшов у світ зі своєю родиною в Одесі

Всіх зіркових гостей церемонії відкриття затьмарили новий глава Одеської обладміністрації Михайло Саакашвілі з дружиною і сином

Урочисте відкриття 6-го Одеського кінофестивалю відбулося в п'ятницю, 10 липня, в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. Водяного.

За словами президента ОМКФ Вікторії Тігіпко, велика частина бюджету розміром в 1,5 млн євро пішла на зарубіжних зірок: авіаквитки, розселення в номерах класу «люкс», частування преміум-класу.

Червоної ковровою доріжкою цього року пройшлися телеведуча Маша Єфросиніна, коміки Олег Школьник, Олег Філімонов та Борис Барський, актори Віктор Андрієнко, Олексій Горбунов та Георгій Делієв, художник Олександр Ройтбурд.

Політику представляли міністр культури Олександр Кириленко і новоспечений глава Одеської обладміністрації Михайло Саакашвілі, якого вітали голосніше за всіх.Червоною доріжкою чиновник пройшовся разом з дружиною і сином.

Одеський кінофестиваль обійдеться в 1,5 млн євро

Фото: октрытие 6-го Одеського кінофестивалю

Одеський кінофестиваль обійдеться в 1,5 млн євро

Фото: Маша Єфросиніна на відкриття ОМКФ

Одеський кінофестиваль обійдеться в 1,5 млн євро

Фото: Георгій Делієв на Одеському кінофестивалі

6-й Одеський міжнародний кінофестиваль триватиме тиждень - з 10 по 18 липня. Журі очолює французький режисер і актриса Жанн Лабрюн. Фільмом закриття стане драма "АН" японського режисера Наомі Кавасе.